Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yıldırım görmek rüya tabiri için şiddetli yıldırım

Rüyada Yıldırım Görmek

54

Rüyada yıldırım görmek, sıkıntılara ve şanssızlıklara işaret eder. Rüya sahibini zor günler geçireceğine ve zarar edeceğine işarettir. Aynı zamanda üzüntüye ve bunalıma işaret eden rüya, gitgide daha kötü olacağına dikkat çeker. Rüyada yıldırım görmek, sıkıntıların artmasıyla beraber çevresindeki kötü insanların da artacağına işarettir. Üstelik bu insanların rüya sahibin köstek olacağına ve toparlayamaması için ellerinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Başına Yıldırım Düştüğünü Görmek

Rüyada başına yıldırım düştüğünü görmek, belalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda huzurunun kaybolacağına ve bu dönemde mutluluk yüzü görmeyeceğine işaret eder. Sorunların ve sıkıntıların gitgide artacağına, rüya sahibini zor günler geçireceğine ve fesat insanlarla bir arada olacağına işarettir. Bu insanlardan uzaklaşması gerektiğini bildirir.

Rüyada Yıldırım Çaktığını Görmek

Rüyada yıldırım çakması, iyi ve güzel bir rüyadır. Büyük iyiliklere ve hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve kendine geleceğine dikkat çeker. Bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına, istediği gibi bir hayata sahip olacağına ve maddi sıkıntı yaşamayacağına işarettir. Bkz. Gök Gürültüsü

Kapalı hava çakan yıldırım

Rüyada Eve Yıldırım Düşmesi

Rüyada eve yıldırım düşmesi, maddi sıkıntıların ve üzüntünün işaretidir. Rüya sahibinin parasını yönetemediğine ve bu yüzden sorunlar yaşayacağına işaret eder. Hatta hastalıkların ortaya çıkacağı bu dönemde, ödeyemeyeceği kadar borç alacağına dikkat çeker. Huzurunun ve mutluluğunun kaybolacağına, hayatının ve işinin bozulacağına, geçim derdine düşeceğine ve sorunların yakın zamanda bitmeyeceğine işaret eder. Üstelik gitgide daha kötü bir duruma düşeceğine ve kendisi için bir şey yapmayacağına işarettir.

Rüyada Yıldırımdan Kaçmak

Rüyada yıldırımdan kaçmak, çevresi tarafından yargılanacağına işaret eder. Rüya sahibinin insanların sahip olmadığı ancak kendinin sahip olduğu şeylerle kibirlendiğine işarettir. Bu yüzden çevresindeki insanları kaybedeceğine ve kötü günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca günden güne her şeyin kötüye gideceğine işaret eden rüya, üzüntülerin ve sıkıntıların artacağına dikkat çeker. Bu yüzden biraz kendine vakit ayıracağına ve kafasını toplamak için her şeyden uzaklaşacağına işarettir.