Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada yorgan görmek rüya tabiri için yatak yorgan

Rüyada Yorgan Görmek

39

Rüyada yorgan görmek, iyilik ve güzelliklere işarettir. Rüya sahibi kişi, kararlarını verirken iyi düşünür ve sağlam ilerlemek için çaba gösterirse, ileride istediği hayatı yaşayacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin şansının açık, yolunun temiz ve hayatının mutlu geçeceğini haber verir. Üstelik, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerden arınacağına işarettir. Yorgan görmek, tüm bela ve şerlerden uzak duracağınıza da işaret eder.

rüyada yorgan yıkamak

Yorgan yıkamak, rüya sahibinin kendisine dikkat ettiğine işaret eder. Hatta, kişinin sağlığına ve dış görünümüne verdiği önem, çok iyidir ve herkes tarafından takdir görecektir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin gelecek günlerde, uzun zamandır başında sıkıntı olan bir olayı çözeceğine işaret eder.

rüyada yorgan görmek rüya tabiri için beyaz yorgan ve yastıklar

rüyada yeşil yorgan görmek

Yeşil yorgan görmek, rüya sahibinin yorulduğunun işaretidir. Uzun süredir çevresinde bulunan insanlardan ve ilişkilerden yorulan rüya sahibinin, bir insandan destek alacağına ve kendisini iyi hissedeceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bu insan sayesinde rahatlayacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine işarettir. Gelecek günlerde sakin kafayla daha iyi karar verecek olan rüya sahibinin, iş yaşamında da bazı farklılıklar yaşayacağının işaretidir.

rüyada kirli yorgan görmek

Kirli yorgan görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan gereksiz ve kötü niyetli insanlara işaret eder. Hatta, bu kişinin bir kadın olduğuna ve rüya sahibine büyük zararlar vereceğine işaret eder. Kişinin bu insandan uzak durması ve kendisini koruması gerekir. Aksi halde, bu kişinin amaçlarına ulaşacağını ve rüya sahibini zor duruma düşüreceğini gösterir.

rüyada yün yorgan görmek

Yün yorgan görmek, rüya sahibinin iyiliğine işaret eder. Rüyayı gören kişininin, maddi kazancına işarettir. Ayrıca, tüm sıkıntıların sona ereceğine ve kişinin kendisini iyi hissedeceğine işaret eder. Üstelik, gelecek günlerde hayırlı bir kısmetin çıkmasına ve evlilik düşünmeye delalettir. Görülen yorgan kötü haldeyse veya kişiyi rahatsız ediyorsa bu iyi değildir. Sıkıntı ve kötü günler geçirmeye işarettir.