Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yumruk görmek rüya tabiri için masaya yumruğunu vuran adam

Rüyada Yumruk Görmek

74

Rüyada yumruk görmek, güç ve kuvvete işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki düşmanlarına göz dağı vereceğine işarettir. Özellikle başarıları ve sağlam karakteri sayesinde insanlara örnek olan rüya sahibinin, düşmanlarına ve rakiplerine karşı galibiyet elde edeceğine işaret eder. Ayrıca iş yaşamındaki güzel gelişmelere ve bu gelişmelerin getireceği hayırlara işarettir. Maddi ve manevi olarak güzel günler göreceğine, kendini iyi hissedeceğine, mutlu ve huzurlu olacağına ve hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada yumruk görmek, karakterin işaretidir. Rüya sahibinin engellerin ve zorlukların karşısında yıkılmadığına, her zorlukta daha güçlü döndüğüne ve bu sayede başaracağına işaret eder. Kendine güveninin ve inancının yükseleceği bu günlerde, hayatı için önemli kararlar alması gerekecektir. Üstelik çalışmaların ve çabaların arttırılacağına, rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için elinden geleni yapacağına ve sonunda ulaşacağına dikkat çeker.

Rüyada Yumruk Atıldığını Görmek

Rüyada yumruk atıldığını görmek, ihanete işaret eder. Rüya sahibinin yakın gördüğü bir arkadaşı tarafından, ihanete uğrayacağına işarettir. Bu insanın rüya sahibine yakın davrandığına, iyi göründüğüne ve asla karşı gelmediğine işaret eder. Bu sayede kişinin güvenini kazandığına işaret eden rüya, rüya sahibine büyük bir hamle yapacağına işarettir. Hatta asılsız dedikodular çıkaracağına ve iftiralar atacağına işaret eder.

Rüyada bir tanıdığına yumruk atıldığını görmek, bazı kötü olaylara ve haberlere işaret eder. Rüya sahibinin alacağı bu haber yüzünden kötü hissedeceğine, zor günler geçireceğine ve unutmak için elinden geleni yapacağına işarettir. Tanınmayan birine yumruk atılması, iş yaşamındaki düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında karşılaşacağı insanların, kişiye büyük zarar vereceklerine ve dolandırmak isteyeceklerine işarettir. Bu yüzden dikkatli olması gerekir. Bkz. Kavga

yumrukla selamlaşan insanlar

Rüyada Yumruk Atmak

Rüyada yumruk atmak, çevresindeki insanlara yardım eden kişiye işarettir. Rüya sahibinin sevdiği insanlara destek olacağına ve onlara, maddi ve manevi destek vereceğine işaret eder. Bu yüzden onların saygısını kazanacağına işaret eden rüya, ileride bu insanlardan çok destek göreceğine dikkat çeker. Ayrıca yardımsever olan rüya sahibinin, hayır işleri yapacağına ve muhtaç olan insanlara yardım edeceğine işaret eder. Bu sayede insanlar tarafından sevilen bir kişi olacağına işaret eden rüya, bol bol sevap işleyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Yumruk Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Kötü çocukluk anılarının yansımasıdır. Kişinin geçmişinde gördüğü şiddetin ve baskının göstergesi olarak söylenebilir. Özellikle bu günlerden gelen korkularını yansıtan rüya, baskıdan dolayı gelişen endişenin de göstergesidir.