Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada zabıta görmek rüya tabiri için zabıta teşkilatı

Rüyada Zabıta Görmek – Başarıya Mı İşaret Eder?

42

Zabıta görmek, rüya sahibinin beklediği ve düşündüğü şeyleri yapacağına işaret eder. Yapmak istediği işler ve projeler olduğuna ancak, bunları uzun süredir yapmaya cesaret edemediğine işarettir. Kişinin bu korkuların ve düşüncelerin üzerine giderek, bu işlere girişeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin işlerini gizli tutması ve çevresine yansıtmaması gerekir. Aksi halde çevresinde bulunan kötü niyetli insanlar tarafından, sıkıntıya düşürüleceğine delalet eder. Ayrıca bu insanlarla yapılacak, tartışmaya ve kavgaya işarettir. Kişinin olabildiğince sakin ve akıllı davranması gerekir. Çünkü bu insanların, ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Rüyada zabıta olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresine ve ailesine yararlı ve saygılı bir insan olduğuna işaret eder. Çalışmaları ve çabaları sayesinde, ulaşacağı konuma da işarettir. Ayrıca girişeceği işlerde, başarıyı ve parayı elde edeceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin, geleceği parlak ve umutları diridir. İnsanların düşüncelerine ve sözlerine önem vermesi nedeniyle, rüya sahibinden tavsiye isteyeceklerine de işaret eder.

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek

Rüyada zabıtadan ceza yediğini görmek, rüyayı gören kişinin işine ortak bulacağına işaret eder. Yaptığı iş için elinden geleni yaptığına ve bunun karşılığını büyük alacağına delalettir. Ayrıca elde edeceği başarı sayesinde, çevresi tarafından takdir göreceğine de işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, başarı elde edeceğine ve büyük işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Rüyada zabıtadan kaçmak, zararlara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin bir işe girişeceğine ve bu işten büyük zararlarla kurtulabileceğine delalettir. Ayrıca hatalarından ve tecrübelerinden ders alarak, farklı bir işe girişeceğine ve bu işte başarı elde edeceğine işaret eder.

Kişinin kendisini bilmesi ve hatalarını görmesi sayesinde, başarısızlık sonrası başarı elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin yapacağı yeniliklerin, hem kendisine hem de çevresine çok iyi geleceğine işaret eder. Geçiminin rahatlamasıyla ve maddi olarak huzura ermesiyle beraber, seyahate çıkacağına ve kendisine zaman ayıracağına işarettir. Bu sayede, işlerine daha çok dikkat verebileceğine ve döndüğünde daha farklı bir yol izleyeceğine delalet eder.