Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada zehir görmek rüya tabiri için şişedeki yeşil zehir

Rüyada Zehir Görmek

53

Rüyada zehir görmek, sevdiği bir insandan ihanet göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin fazlasıyla güvendiği ve saygı duyduğu bir insan tarafından, hezimete uğratılacağına, bu yüzden sıkıntılı ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Bu kötü olayların, ailesinde huzursuzluğa neden olacağına da işaret eder. Ayrıca çevresindeki kötü insanlarla bağlarını koparan rüya sahibinin, bir nebze rahatlayacağına işarettir. Bir süre sonra, yalnızlaşacağına ve kendine zaman ayıracağına da işaret eder.

rüyada zehir yemek

Rüyada zehir yemek, kendine dikkat eden kişiye işaret eder. Rüya sahibinin sakin ve rahat bir hayatı benimseyeceğine işarettir. Ayrıca güzel bir döneme gireceğine ve ömür boyu sağlının yerinde olacağına delalet eder. Bu sayede işlerindeki performansının artacağına, keyifli günler geçireceğine ve rahatlayacağına işarettir.

rüyada zehir kusmak

Rüyada zehir kusmak, çevresindeki haset insanlara işaret eder. Bu insanların, rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediğine, yakında hamle yapacaklarına işarettir. Üstelik çevresini iyi seçmeyen rüya sahibinin, asılsız dedikodulara ve iftiralara maruz kalacağına da işaret eder. Bu yüzden dikkatli olması ve herkese güvenmemesi gerekir. Aksi halde, sıkıntıların peşini bırakmayacağına işaret eder. Bkz. Kusmak

rüyada yılan zehri görmek

Rüyada yılan zehir görmek, büyük bir düşmana işaret eder. Rüya sahibini sıkıntıya sokan ve başına dertler gelmesini sağlayan bu düşmanın, yakında daha büyük hamleler yapacağına işarettir. Özellikle azmini ve hırsını koruyan düşmanın, rüya sahibine her konuda saldıracağına işaret eder. Hatta günden güne güçleneceğine ve rüya sahibine zarar vermek için planlar yapacağına işarettir.

siyah kutudaki zehir ve kuru kafa

rüyada zehir emmek

Rüyada zehir emmek, haksızlıklardan kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibine atılan bir iftiranın, gerçeğinin ortaya çıkacağına işarettir. Bunun için bir insandan yardım alacağına işaret eden rüya, asılsız dedikoduların sonlanacağına işaret eder. Aynı zamanda iftirayı çıkaran insandan uzaklaşacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir.

rüyada zehir akıtmak

Rüyada zehir akıtmak, düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki, dost bildiği düşmanlara işarettir. Bu insanlar tarafından hezimete uğratılacağına ve sıkıntıya düşürüleceğine işaret eder. Hatta haset olan bu kişilerin, rüya sahibinin hayatına göz diktiklerine dikkat çeker. Yaşadığı hayatı kıskandıklarına ve rüya sahibinin elinden, almak istediklerine işaret eder.