Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada zemzem görmek rüya tabiri için bardağa doldurulan zemzem

Rüyada Zemzem Görmek

26

Rüyada zemzem görmek, sıkıntıların biteceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, güzel olaylar yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda kısmetinin açılacağına işaret eden rüya, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına işaret eder. Üstelik kötü olaylardan ve durumlardan sıyrılıp, kendine sakin bir hayat kuracağına işarettir. Çevresindeki kötü insanlardan kurtulan rüya sahibinin, rahatlayacağına ve iyi insanlarla beraber olacağına işaret eder.

rüyada zemzem suyuyla yıkanmak

Rüyada zemzem suyuyla yıkanmak, negatif duygulardan kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin tamamıyla pozitif bir iç dünyasını benimseyeceğine işarettir. Bu sayede işlerinin yolunda gideceğine ve mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, rahatının gitgide artacağına dikkat çeker. Maddi imkanlarının artacağına ve yüksek kazanç elde edeceğine delalet eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.

rüyada zemzem suyu içmek

Rüyada zemzem suyu içmek, iyi bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda keyfinin yerinde olacağına işaret eden rüya, mutlu ve huzurlu olacağına dikkat çeker. Hatta keyfili geçireceği günlerin, uzun süreli olacağına işaret eder.

rüyada zemzem kuyusu görmek

Rüyada zemzem kuyusu görmek, kendine döneceğine işaret eder. Rüya sahibinin hatalarına bakacağına ve kendi hakkında eleştiri yapacağına işarettir. Bu sayede yanlışlarının ve hatalarının farkına varacağına ve bunları düzelteceğine işaret eder. Bu sayede her şeyin yolunda gideceğine ve dilediği gibi bir sürece gireceğine işarettir. Bkz. Kuyu

bardağa zemzem dolduran insan

rüyada zemzem suyuyla abdest almak

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak, dertlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin dilediği gibi bir hayata sahip olacağına ve işlerini yoluna koyacağına işarettir. Aynı zamanda hayatına çeki düzen vereceğine ve işlerini sağlam yapacağına dikkat çeker.

rüyada zemzem suyu vermek

Rüyada zemzem suyu vermek, maddi ve manevi sıkıntıların bitişine işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda keyifli günler geçireceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, çevresi tarafından takdir göreceğine işarettir.