Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada zenci görmek rüya tabiri için gülen zenci kadın

Rüyada Zenci Görmek

211

Rüyada zenci görmek, zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda çözülemeyen sorunlara işaret eden rüya, hayatının zor bir dönemine gireceğine dikkat çeker. Özellikle sağlık sorunları ve huzursuzluk yaşayan rüya sahibinin, maddi ve manevi zarar göreceğine delalettir. Bunalıma gireceğine, mutsuz olacağına, zor günler geçireceğine ve uzun süre kendini kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada kalabalık zenci grubu görmek, rüya sahibini etkileyecek genel olayların olacağına dikkat çeker. Hatta bazı güzel olaylar yaşayacağına ve rahatlayacağına işarettir. Başka bir yoruma göre zenci görmek, hayırlı ve güzel olayların habercisidir. Şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına dikkat çeker.

rüyada zenci erkek bebek görmek

Rüyada zenci erkek bebek görmek, çevresindeki insanların desteğini alacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde iyi insanlar olduğuna, rüya sahibine her anlamda destek olacaklarına işarettir. Ayrıca zor bir döneminde alacağı desteğin, rüya sahibinin hızla sorunlarını çözmesini sağlayacağına dikkat çeker.

rüyada zenci bebek doğurmak

Rüyada zenci bebek doğurmak, zorluklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin bunalıma gireceğine ve tükeneceğine işarettir. Aynı zamanda; maddi ve manevi problemler yaşayacağına, kendini kötü hissedeceğine, yüklerinin artacağına ve istemeyeceği olayların içinde olacağına delalet eder. Bkz. Bebek

küçük zenci kız

rüyada zenci erkek görmek

Zenci erkek görmek, hayatındaki güzel değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda mutlu olacağına işaret eden rüya, müjdeli haberlerle beraber keyifleneceğine dikkat çeker.

Zenci kadın görmek

Zenci kadın görmek, asılsız dedikodulara işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve bu dedikoduları, sonlandırmak isteyeceğine işarettir. Ancak hızla yayılan dedikoduların, rüya sahibini mutsuz edeceğini haber verir.

Zenci sevgili görmek

Zenci sevgili görmek, anlaşmazlıklara ve sorunlara işaret eder. İnsanların arasındaki dargınlıklara işaret eden rüya, uzun süreli küslükleri haber verir. Özellikle tartışmaların arasında kalan rüya sahibinin, tartışmalardan nasibini alacağına dikkat çeker. Bu yüzden mutsuz olacağına ve bazı şeyleri kafasına takacağına işarettir. Sonrasında insanların arasını düzeltmek, kırgınlıkları gidermek ve yanlış anlaşılmaları sonlandırmak isteyeceğine, bu yüzden aracılık yapacağına delalet eder.