Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada zincir görmek rüya tabiri için bisiklet ve motor zinciri

Rüyada Zincir Görmek – Zenginliğe Mi İşaret Eder?

94

Zincir görmek, aile içindeki huzura dikkat çeker. Birbirlerine değer veren ve her konuda destek çıkan aileye işarettir. Bu sayede birbirlerinin hayatını kolaylaştırdıklarına ve hiçbir şekilde birbirlerinden ayrılmayacaklarına dikkat çeker. İyi ve güzel bir rüyadır. Her anlamda hayır ve güzelliğe işaret eder. Aynı zamanda zorluklara karşı dik durmaya işaret eden rüya, itibar sahibi bir kimseye de işarettir. Etikliğe dikkat eden rüya sahibinin, diğer insanlara saygı duyduğuna ve onlara iyi davrandığına dikkat çeker.

rüyada zincir kırmak

Zincir kırdığını görmek, şansının yaver gideceğine ve güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca uzun süredir kafasına takılan bir işte, başarı elde edeceğine işarettir. Bu başarıyı elde ederken, devamlı çalışacağına ve çabalayacağına işaret eder. Rüya sahibinin altından kalkamayacağı hiçbir iş olmadığına işarettir. Her işin üstesinden gelebileceğine ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder. Gelecek günlerde yaşanacak güzel gelişmelerin, hayatının devamında da güzellikler getireceğine delalettir.

rüyada zincir takmak

Zincir taktığını görmek, hatalara ve günahlara işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir şeye dikkat etmediğine ve büyük günahlar işlediğine işarettir. Aynı zamanda manevi olarak kötü dönemler geçireceğine ve kötü insanlara uyacağına dikkat çeker.

rüyada zincire vurulmak

Zincire vurulduğunu görmek, büyük bir özgürlüğün işaretidir. Rüya sahibinin kendi işinin olacağına ve hiçbir insanın yönetimine girmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda hayatında olacak gelişmelerin, kendi istediği gibi olacağına ve dilediği gibi bir hayat kuracağına işaret eder. İleride yaşanacak her olayın kararını, rüya sahibinin vereceğine işaret eder. Özgüvenli olacağına ve istediği zaman istediği yerde bulunabileceğine işarettir.

Demir Zincir

rüyada zincir kopması

Zincirin koptuğunu görmek, kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı tartışmalara ve anlaşmazlıklara işarettir. Aynı zamanda yaşanacak sorunlara dikkat çeken rüya, zorlu günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder. Her şeyin alt üst olacağına ve rüya sahibinin elinden bir şey gelmeyeceğine işaret eder. İş ve hayat düzenin bozulacağına ve toparlanamaz düzeye geleceğine işarettir.

rüyada paslı zincir görmek

Paslı zincir görmek, çevresinde bulunan gereksiz insanlardan uzaklaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, gereksiz ve kötü niyetli insanların işaretidir. Rüya sahibinin bu insanları fark edeceğine veya bu insanların hamle yaparak kendilerini belli edeceklerine işaret eder. Bu yüzden kişinin, erkenden fark etmesi gerekir. Aksi halde bu insanların gerçek yüzünü görmesi sonucu, hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Ancak bu insanlardan kurtulmasıyla beraber güzel bir döneme gireceğine delalettir.

rüyada zincir kolye görmek

Zincir kolye görmek, sıkıntı yaşamaya ve sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine işarettir. Yaşanacak kötü olaylardan fazlasıyla etkileneceğine ve kötü olayların etkilerini zor atlatacağına delalet eder.