Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada zindan görmek rüya tabir için karanlık zindan

Rüyada Zindan Görmek – Atılmak Ne Anlama Gelir?

106

Zindan gören kişinin, üzüleceğine ve moral düşüşü yaşayacağına işaret eder. Olumsuz gelişmeler olacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca yaşanacak bu aksiliklerin, rüya sahibini kararsızlık ve sıkıntı içinde bırakacağına dikkat çeker. Aynı zamanda rüyada zindan görmek; yaşanacak bu zorlu günlerin, bir süre devam edeceğine ve rüya sahibini rahatsız edeceğine işaret eder. Üstelik, kişinin olayları akışına bırakması ve tevekkül etmesi gerekir. Bu sayede sorunların yavaş yavaş azalacağına işaret eder.

Rüyada zindan görmek bazı hatalara ve yanlışlara işaret etmesiyle beraber, kişini bu yüzden yaşayacağı sıkıntıları haber verir. Rüya sahibinin gelecek günlerde dikkatli olması ve daha iyi karar vermek için çabalaması gerekir. Aksi halde yaşanacak bazı gelişmelerin, rüya sahibinin özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olabileceğine delalet eder. Bu yüzden yaşanan sıkıntı ve sorunların, geçici olacağının bilinmesi gerekir. Sakinleşmesi ve çözüm aramasıyla beraber, her sorunun çözümünün bulunabileceğine işaret eder. Hatta rüya sahibinin sakinleşerek, büyük problem ve sıkıntılarının çözümünü bulabileceğine işarettir.

Rüyada Zindana Kapatıldığını Görmek

Zindana kapatıldığını görmek, hatalara ve günahlara işaret eder. Rüya sahibinin kendine hakim olamayarak, bazı günahlar işlediğine işarettir. Bu yüzden kişinin, zorlu ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca yaşanacak bu kötü olayların, daha fazla bela çekeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, düzeninin bozulacağına ve hayat düzeninin kalmayacağına delalettir.

Rüyada Zindana Düşmek

Zindana düştüğünü görmek, belaya işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı hata ve yanlışlar nedeniyle, hayatını geri dönüşü olmayan sıkıntılar içine düşüreceğine dikkat çeker. Bu yüzden rahatsız olacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Zindana düştüğünü gören kişinin, ufak sağlık sorunları çekeceğine veya sıkıntılı olaylar yaşayacağına işaret eder. Bu olayların rüya sahibini yıldıramayacağına ve elbet bunların altından kalkacağına işarettir.

rüyada zindan görmek rüya tabir için terkedilmiş zindan

Zindan Rüyası Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Yalnızlık korkmayı yansıtır. Ailesinin ve çevresinin, kendisinden uzaklaşacağını düşünen kişinin iç dünyasını gösterir. Bu yüzden ilişkilerinde, karşıya çok bağlandığına ve bunun sonucunun üzüntü doğurduğunun mesajını verir. Kaygıları ve duygularının esiri olmuş rüya sahibinin, bu gereksiz duygularının kişiyi içten içe yediğini gösterir.